Metody powiększania penisa dla cierpliwych i wytrwałych mężczyn

Dla wielu mężczyzn rozmiar członka jest ich najważniejszą zaletą. Każdy z panów chce posiadać dużego i grubego penisa, którym zaskoczy i zadowoli ich partnerkę. Mężczyźni posiadający kompleks małego członka, często są niespełnieni i skrępowani w sprawach łóżkowych. Nie umieją dostatecznie zaspokoić swoich partnerek z powodu niepewności i braku odwagi.

Rozwój farmacji oraz technologii sprawił, że na rynku zaczęły pojawiać się informacje o skutecznych metodach na powiększanie penisa. Dręczące wielu mężczyzn pytanie : jak powiększyć penisa? W końcu znalazło swoją odpowiedź!

Polecane i bezpieczne metody powiększania penisa

Najczęściej stosowanymi metodami powiększającymi penisa wybieranymi przez mężczyzn są:

  • przyjmowanie leków na powiększanie penisa
  • stosowanie żeli, kremów oraz sprayów powodujących wzrost członka
  • używanie pompek wodnych
  • używanie pompek próżniowych
  • używanie extenderów rozciągających członka
  • wykonywanie specjalistyczny ćwiczeń penisa
  • wykonanie z operacji plastycznej
  • wykonanie zabiegu powiększania kwasem hialuronowym

Większość metod jest daje szybkie efekty i nie wymaga dużego zaangażowania. Do tego typu sposobów zaliczymy: suplementacje tabletek, stosowanie preparatów nawilżających (kremy, żele, spray’e), operacje plastyczne i zabiegi z kwasu hialuronowego.

Mężczyźni decydujący się na operacje oraz zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego podejmują duże ryzyko. Podczas operacji mogą pojawić się liczne powikłania, które w przyszłości będą działać niekorzystnie na erekcję oraz potencję. Jednak ten sposób jest szybkim i w większości przypadków skutecznym rozwiązaniem.

Metody powiększania penisa takie jak: extendery, pompki oraz ćwiczenia wymagają większego zaangażowania oraz regularności. Najczęściej korzystają z nich panowie, którzy wytrwale dążą do celu i są cierpliwi.

Sposoby powiększania rozmiaru penisa dla wytrwałych mężczyzn

Pompki wodne i próżniowe

Pompki wodne lub próżniowe do penisa służą do ćwiczenia członka i mają na celu jego rozciągnięcie oraz wzmocnienie ciał jamistych i ciał gąbczastych. Pompki są urządzeniami mechanicznymi, które wykorzystują wytworzone podciśnienie powstające wskutek odpompowania płynu lub powietrza.
Podczas korzystania z pompek umieszcza się penisa wewnątrz urządzenia, które do rozciąga we wszystkich kierunkach, wówczas jego tkanki ulegają powiększeniu i stają się zdolne do pomieszczenia większej ilości krwi. Stosowanie pompek daje sukces, gdy jest regularnie wykonywane, poleca się korzystać z nich 3-4 razy w tygodniu.

Extendery rozciągające penisa

Extendery rozciągają długość oraz grubość członka, sprawnie oddziałując na tkanki penisa ze stałą siłą i zmuszając go do podziału komórek budujących prącie. Proces ten wymaga dużej cierpliwości oraz regularności w stosowaniu.

Podczas stosowania trzeba odpowiednio ustawić siłę naciągu i nosić extender przez kilka godzin dziennie. Stopniowo należy zwiększać siłę naciągu, dzięki temu penis zacznie zwiększać swoją objętość.

Ćwiczenia powiększające penisa

Ćwiczenia muszą być wykonywane regularnie i dają efekty po około dwóch miesiącach. Skuteczność ćwiczeń zależy głównie od systematyczności oraz predyspozycji męskiego Ćwiczenia są bardzo bezpieczne i nie powodują żadnych komplikacji, wystarczy jedynie wykonywać je regularnie i prawidłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *